انتخاب روغن کمپرسور مناسب ::همانطور که می دانید نحوه کار کمپرسورها بسیار مشابه پمپ ها می باشد در واقع کمپرسورها را برای این استفاده می کنند که فشار گاز را افزایش دهند تا حجم آن کاهش یابد.به عبارتی کمپرسور یک دستگاهی است مکانیکی که گاز را متراکم می کند .

انواع مختلفی از کمپرسورها وجود دارند که هریک برای کاربرد خاصی طراحی شده اند به عنوان مثال برای صنایع نفت و گاز اغلب از کمپرسورهای رفت و برگشتی استفاده می شود و از کمپرسورهای اسکرور بدون روعن در تحقیقات پزشکی استفاده می کنند.

کمپرسورها را با توجه کاربردی که دارند در اندازه های مختلف می سازند همچنین با توجه به کاربرد مورد نظر میتوان از کمپرسورهای بدون روغن یا کمپرسورهای روغی استفاده کنید.

اگر از کمپرسورهای روغنی استفاده می کنید استفاده از روغن کمپرسور مناسب از مواردی است که بایستی به آن توجه ای ویژه داشت باشد چرا که انتخاب روغن کمپرسور مناسب بر نحوه کارکرد آن موثر است.

آیا انتخاب روغن کمپرسور مناسب به نوع کمپرسورها بستگی دارد ؟

با توجه به اینکه برای هر کاربردی از کمپرسور مختص به آن استفاده می شود و به علت ویژگی های منحصر به فردی که هرکدام از انواع کمپرسورها دارند انتخاب روغن کمپرسور مناسب بایستی با توجه به نوع کمپرسور ها صورت گیرد در غیر این صورت راندمان کمپرسور به شدت پایین آمده و حتی ممکن است موجب از کارافتادن کمرسور شود.

شرکت نیرونماد از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده انواع روغن های صنعتی از جمله روغن ترانسفورماتور ,روغن کمپرسور ,روغن دنده و روغن پایه می باشد و کلیه محصولاتی که ارائه می دهد دارای بالاترین کیفیت بوده و قیمت محصولات نیز نسبت به موارد مشابه موجود در بازار مناسب تر می باشد .شما میتوانید قبل از انتخاب روغن مورد نظر خود با کارشناسان شرکت تماس گرفته تا شما را در انتخاب بهترین  و مناسب ترین روغن کمپرسور متانسب با کمپرسصوری که استفاده می کنید راهنمایی کنند.

پمپ وکیوم, پمپ وکیوم رینگ آبی

 

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .