امروز پمپ وکیوم در زمینه های و علوم مختلف کاربرد دارد. انتخاب پمپ وکیوم مناسب با توجه به کارآیی آن در علوم مختلف حائز اهمیت است. از انجا که کارآیی پمپ وکیوم در زمینه های مختلف متفاوت است باید با توجه به زمینه کاری استفاده شده به انتخاب پمپ مناسب پرداخت. پمپ وکیوم در انواع صنایع مانند صنعت مواد غذایی ،ضدعفونی محصولات کشاورزی و ساخت کامپوزیت ها  کاربرد دارد. و هر کدام از این صنایه شرایط کاری خود را دارند و انتخاب پمپ وکیوم مناسب با توجه به این شرایط سنجیده می شود.

در انتخاب پمپ وکیوم مناسب به چه عواملی باید توجه کرد؟

برای انتخاب هر چه بهتر یک پمپ مناسب باید به عوامل فنی پمپ توجه داشته باشید. انواع پمپ های وکیوم با کارآیی متفاوت وجود دارد .بنابراین قبل از انتخاب پمپ وکیوم مناسب باید عواملی مانند  ظرفیت ها ، فشار و دمای گازی و مقدار جرمی متناوب یا غیر متناوب بودن و دیگر عوامل فنی توجه داشته باشید. چون این انتخاب کمی تخصصی و خارج از عهده خریداران است . بهتر است خریداران این نوع از پمپ ها به کارشناسان خبره در زمینه پمپ های وکیوم مراجعه کنند تا از نظرات کارشناسی ان ها استفاده کنند.

برای انتخاب پمپ وکیوم مناسب به چه مراکزی مراجعه کنیم؟

برای انتخاب انواع پمپ ها به ویژه پمپ های وکیوم یا خلاء  به مراکزی مراجعه کنید که از محصولات خود پشتیبانی می کنند. داشتن پشتیبانی در محصولات فنی از موارد مهم در خرید پمپ های وکیوم است.و اشکالات فنی پیش امده پس از خریداری را برای شما حل کند.  همچنین بهتر است پمپ وکیوم از شرکتی معتبر خریداری کنید تا ضمانت خود را داشته باشند. شرکت نیرو نماد خراسان با داشتن کادری مجرب و متخصص  بهترین مشاور شما در انتخاب پمپ وکیوم مناسب است که تجربه کافی در ساخت و تولید انواع پمپ ها از جمله پمپ های وکیوم و پمپ وکیوم دیافراگمی است.

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .