انتخاب پمپ پریستالتیک مناسب:پمپ ها وسیله های هستند که برای انتقال مایعات و سیالات به کار برده می شوند.  انواع و مدل های مختلفی از پمپ ها در بازار وجود دارند. پمپ وکیوم ،پمپ وکیوم رینگ آبی و پمپ پریستالتیک یکی از این نوع پمپ ها که کاربرد بسیاری در صنایع مختلف دارد پمپ پریستالیک است . پمپ پرستالیک نیز برای انتقال سیالات به کار می رود با این تفاوت که این نوع از پمپ به علت ویژگی خاص خود در زمینه های پزشکی نیز استفاذه  می شود.قطعات این پمپ با تماس به مایعان پمپاژ شده آلودگی برای آن ها به وجود نمی آورد.پمپ های پرستالیک در پمپاژخون برای عمل جراحی،  پمپاژ مواد چسبنده ، انتقال مایعات شمیایی و سایشگر کاربرد دارد.

در انتخاب پمپ پریستالتیک مناسب از کدام موسسه کمک بگیریم؟

پمپ پریستالتیک از لحاظ هزینه ای و تعمیرات پس از فروش کم خرج است. تنها قطعه که در این نوع پمپ سایش پیدا کرده و احتیاج بیشتری به تعمیرات دارد تیوپ های به کار برده شده در آن است. تیوپ های پمپ پریستالیک به طور دوره ای هر پند وقت یکبار تعویض می شود. برای انتخاب پمپ پریستالتیک مناسب بهتر است این پمپ ها را از کارخانه ای معتبر خریداری کنید. کارخانه نیرو نماد خراسان راهنمای خوبی برای شما را در انتخاب پمپ پریستالتیک مناسب است.

قطعات تشکیل دهنده پمپ های پرستالیک چیست؟

پمپ پریستالتیک از قطعاتی تشکیل شده است و این پمپ از یک غلتک و لوب و روبنده و کفشک تشکیل شده است. که لوله های تیوپی انعطاف پذیری درون این پمپ فرار دارد که مایعات با حرکت دورانی تیوپ (که این حرکت باعث انبساط و انقباض تیوپ است ) به پمپاژ در می آید.تیوپ های استفاده شده در این نوع از پمپ ها از جنس های مختلفی هستند. که از تیوپ های معمول استفاده شده در  پمپ پریستالتیک می توان به پلی وینیل کلراید، لاستیک سیلیکونی،پلی مر های فلوئوری ، فارمد اشاره کرد.

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .