انواع پمپ وکیوم چه پمپ هایی هستند؟

 

انواع پمپ وکیوم  ::در ابتدا توضیح خواهیم داد که پمپ وکیوم چیست و کاربرد آ ن در چه مواردی می باشد انواع پمپ وکیوم  در واقع یک پمپ است که دارای قسمتی خلا مانند میباشد در واقع در پمپ خلا از قسمتی از یک فضا کل مولوکول های خلا را حذف می کنند.

پمپ خلا برای اولین بار در سال ۱۶۵۰ و توسط وان گریکه اختراع شد  هرچند که پمپ وکیوم در دوران قدیم باستان هم مورد استفاده قرار گرفته و شاید ایده های اولیه توسط انسان های خیلی قبل بوده است این انسان ها مربوط به روم باستان بوده اند .

اساس کار تمام پمپ ها  مکش است و انواع پمپ وکیوم برای تخلیه گاز و متراکم کردن هوای درون محفظه استفاده می شود .

در خودرو ها هم از پمپ وکیوم استفاده میشود  در نقل و انتقالات پیستون موثر می باشد  و باعث تولید یک انرژی چرخشی میشود.

یکی از نمونه های ساده پمپ وکیوم را میتوان جاروبرقی نام برد . اما شاید این مثال برا ی پمپ هایی که از ارتفاعات بسیار زیاد هم آب را مکش می کنند مثال جالبی نباشد .

نوعی دیگری از انواع پمپ وکیوم انتقال حرکت میباشد که در جابه جایی و در یک یا دو حرکت مفید میباشند . پمپ وکیوم  در اکثر صنایع  از جمله: غذایی, خودرو , شیمیایی, دارویی و غیره مورد استفاده است .

 

نیرو نماد  خراسان  عرضه کننده ی انواع پمپ های وکیوم و روان کار های صنعتی میباشد که به علت بالا بودن کیفیت محصولاتی که ارائه می دهند و همچنین خدمات پس از فروش  و گارانتی معتبر محصولاتش از منتخب ترین شرکت های صنعتی  داخلی و بین الملی می باشد.

بهترین پمپ های وکیوم را در اختیار شما قرار می دهد به شکلی که از کارایی آن راضی باشید . انواع پمپ وکیوم را در شرکت نیرونماد بیابید  . شرکت نیرونماد پیشرو خدمات و تجهیزات صنعتی  در ایران میباشد .

پمپ وکیوم رینگ آب | پمپ وکیوم دیافراگمی |  پمپ وکیوم

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .