اویل اسکیمر طنابی

تجهیز بازیافت روغن – مدل NN-ROS ساخت نیرو نماد خراسان که در بالای محفظه حذف روغن نصب می شود به همراه مخزن نگهدارنده از فولاد ضد زنگ ANSI 304 ساخته شده است و اصولا متشکل از دو غلطک فشرده کننده می باشد که وظیفه حذف و جداسازی مستمر روغن و محتوای چربی آب را (از طریق چلاندن و فشرده سازی) بر عهده دارند، محفظه جمع آوری روغن بازیافت شده، ساختار پشتیبان و کلیه تجهیزات مورد نیاز برای انجام صحیح عملیات، بخش های دیگر این دستگاه هستند.
روغنی که به صورت یک لایه بر روی سطح آب و مخازن جمع می شود را می توان توسط دستگاه بازیافتROP MOP روغن در بازه های زمانی دقیق حذف نمود عملکرد این دستگاه بر مبنای قانون کمربند جاذب (adsorbent belt principle) می باشد که هدف آن بازیافت روغن از سطح آب است.اویل اسکیمر طنابی ضرورتاً از جاذب هایی از جنس فیبر هیدروفوبیک تشکیل می شود، همچنین ماشین تمیز کننده ای وجود دارد که روغنهای جذب شده را از طناب می چلاند. این جاذب متشکل از نوارهای باریک زیادی است تا بتوان بالاترین سطح تماس با هیدروکربن را فراهم نمود.

 

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .