تست عایقی تجهیزات فشارقوی

امروزه با توجه به افزایش شبکه های زمینی برق به ویژه در سطح ولتاژ فشار متوسط استفاده از دستگاههای پیشرفته و مدرن عیب یابی و تست که شامل : کابل سوز ، مسیر یاب ، رفلکتومتر ، مولد موج ضربه ، تخلیه جزئی و … امری حیاتی است. در این راستا شرکت نیرو نماد آماده همکاری و تامین کلیه تجهیزات تست و عیب یابی تجهیزات فشار قوی صنایع را با بهترین کیفیت و قیمت را دارد این شرکت نماینده انحصاری شرکت KEP اکراین (تولید کننده تخصصی تجهیزات پیشرفته تست و اندازه گیری فشار قوی به صورت کمپکت با قابلیتهای خاص ) در ایران میباشد و همچنین شرکت نیرونماد خراسان با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص خود با داشتن نمایندگیهای معتبر از شرکت های اروپایی , آمادگی تامین تجهیزات تست و اندازه گیری فشار قوی شامل :  ترانسفورماتور قدرت ، رله ،  کلید های فشارقوی برق  ، موتور ، ژنراتور، کابل و… با بهترین کیفیت و قیمت را دارد .

 

تامین و فروش دستگاه تست عایقی تجهیزات و کابل های فشارقوی در مدل های زیر :

مدل: HVT-70/50

این دستگاه برای تست ویژگی های عایقی کابل های برق و دی الکتریک های جامد با ولتاژ یک سو شده تا ۷۰ کیلو ولت و دی الکتریک های جامد با ولتاژ سینوسی تا ۵۰ کیلو ولت در فرکانس ۵۰ هرتز طراحی شده است

مدل: HVTS-70/50

این دستگاه برای تست ویژگی های عایقی کابل های برق و دی الکتریک های جامد با ولتاژ یکسو شده تا ۷۰ کیلو ولت و دی الکتریک های جامد با ولتاژ سینوسی تا ۵۰ کیلو ولت در فرکانس ۵۰ هرتز طراحی شده است

مدل: HVTS-HP

این دستگاه برای تست ویژگی های عایقی کابل های برق و دی الکتریک های جامد با ولتاژ یکسو شده تا ۱۰۰ کیلو ولت و دی الکتریک های جامد با ولتاژ سینوسی تا ۱۰۰ کیلو ولت در فرکانس ۵۰ هرتز طراحی شده است .

تفاوت اصلی بین دستگاه های سری HVTS-HP و HVTS-70/50 در توان خروجی آن بیشتر شده است .

برای این مدل دو استاندارد ۵/۷ کیلو ولت آمپر و ۵/۱۷ کیلو ولت آمپر وجود دارد

 

مدل: AI-2500 (دستگاه تست عایقی)

این دستگاه به منظور تست عایقی تجهیزات الکترکی و مواد عایقی با ولتاژ AC سینوسی ولتاژ قابل تنظیم ۰ تا ۲۵۰۰ولت در فرکانس ۵۰ هرتز طراحی شده است .

با توجه به جریان خروجی افزایش یافته ، دستگاه میتوان برای تست ولتاژ AC عایق سیم پیچ های ماشین های الکتریکی مورد استفاده قرار گیرد .

این دستگاه تنها به یک نفر اپراتور نیاز دارد که با ولتاژ ۱کیلو ولت به بالا بتواند کار کند .

ولت متر و میلی متر نصب شده روی دستگاه به ترتیب مقادیر RMS ولتاژ جریان را اندازه گیری میکنند .

مدل AI-50 ( دستگاه تست عایقی )

این دستگاه به منظور تست عایقی تجهیزات حفاظت شده (با میله عایقی ) تجهیزات الکتریکی و عایق قشار قوی با فرکانس متغیر و ولتاژ قابل تنظیم از صفر تا ۵۰ کیلو ولت و نیز اندازه گیری جریان نشتی طراحی شده است

مدل :SVS-50M

این مدل برای تست ویژگی های عایقی میله های عایقی ، چکمه های لاستیکی ، دستکش ها و سایر تجهیزات الکتریکی با اعمال ولتاژ فشار قوی AC در فرکانس اصلی قابل تنظیم بین ۰ تا ۱۰۰ کیلو ولت طراحی شده است

مدل : SVS- 100M

این دستگاه برای تست ویژگی های عایقی میله های عایقی ،چکمه های لاستیکی ،دستکش ها و سایر تجهیزات الکتریکی با اعمال ولتاژ فشار قوی AC در فرکانس اصلی قابل تنظیم بین ۰تا ۱۰۰ کیلو ولت طراحی شده است .

مدل : SVS -50C

این دستگاه برای پذیرش و تست عایق الکتریکی لوازم شخصی افراد برای حفاظت آن در برابر تنش الکتریکی طراحی شده است .

فرایند تست کاملاً اتوماتیک است . این دستگاه برای تست دستکش های عایق لاستیکی ، دسته های انبر دست و پیچ گوشتی و …… مورد استفاده قرار میگیرد .

تجهیزات موجود در پکیج این دستگاه میتواند برای تست انواع عایق کابل ها و ……. با اعمال این جریان ACمورد استفاده قرار گیرد .

مدل :SVS-100C

این دستگاه برای پذیرش و تست عایق الکتریکی لوازم شخصی افراد برای حفاظت آن هادر برابر تنش الکتریکی طراحی شده است .

فرایند تست کاملاً اتوماتیک است . این دستگاه برای تست دستکش های عایق لاستیکی ، چکمه های عایق لاستیکی ،دسته های عایق انبر دست و پیچ گوشتی ، و ….. مورد استفاده قرار میگیرد .

تجهیزات موجود در پکیج این دستگاه میتواند برای تست انواع عایق کابل ها و … با اعمال جریان AC مورد استفاده قرارمیگیرد .

 

مدل:UIG –M-15

این دستگاه برای تست عایق الکتریکی در ولتاژ AC از صفر کیلو ولت تا ۱۵ کیلو ولت در فرکانس صنعتی ۵۰ هرتز و نیز اندازه گیری جریان نشتی تا ۳۰۰ میلی آمپر مورد استفاده قرار گیرد .

مدل : UPU-6 ( دستگاه اندازه گیری ولتاژ شکست )

این دستگاه برای تست ویژگی های عایقی تجهیزات الکتریکی با اعمال ولتاژ سینوسی AC در فرکانس ۵۰ هرتز و نیز اعمال ولتاژ یکسو شده تا ۶ کیلو ولت با پلارتینه منفی طراحی شده است . به دلیل جریان خروجی زیاد ، این دستگاه می تواند برای تست عایقی ماشین های الکتریکی بزرگ با ولتاژ متناوب مورد استفاده قرار گیرد .

مدل : UPU-10

این دستگاه برای تست ویژگی ها ی عایقی تجهیزات الکتریکی با اعمال و ولتاژ متناوب سینوسی در فرکانس ۵۰ هترز طراحی شده است . به دلیل جریان خروجی زیاد ، این دستگاه میتواندبرای تست عایقی ماشین الکتریکی بزرگ با ولتاژ متناوب مورد استفاده قرار گیرد .

مدل : SVS-12A

این دستگاه برای پذیرش و تست عایقی مواد عایق جامد مانند آزبست ، بشقاب های عایق ، مقره ها با اعمال آراک جریان پایین و ولتاژ بالا طراحی شده

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .