درباره ما

شرکت نیرو نماد خراسان در سال ۱۳۷۴  در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات تصفیه و بازیافت روغن با مجوز تولید از سازمان صنایع و معادن خراسان رضوی تاسیس گردید این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیا  و آزمایشگاههای تخصصی و با استفاده از ماشین آلات دقیق و پیشرفته با تضمین بهترین کیفیت گامهای موثری در خودکفائی صنعت کشور عزیزمان بخصوص صنایع ( برق , نفت , گاز , پتروشیمی , فولاد , سیمان و … ) برداشته است و تاکنون بیش از ۴۰۰ دستگاه مختلف تولید گردیده و به مشتریان خود در اروپا، آسیا، آفریقا و خاورمیانه عرضه نموده است.

 شرکت نیرو نماد از شرکتهای دانش بنیان و مولد می باشد که بیش از ۱۱ محصول دانش بنیانی را به مرحله تجاری سازی و تولید انبوه رسانده است که این شرکت شامل بخشهای : طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع ، بازرگانی و تامین تجهیزات صنعتی ، تحقیق و توسعه R&D ، خدمات فنی و مهندسی و خدمات پس از فروش می باشد.

 این گروه آماده هرگونه همکاری در پروژه های تحقیقاتی مرتبط با روغن , رفع آلاینده ها , سیستم های خلأ ، تجهیزات صنایع( نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاهی ، کشتیرانی ، فولاد ، سیمان ، معدنی و … ) می باشد.

 

 هدف ما:

حفظ اکوسیستم اقیانوسها ، رودخانه ها ، دریاچه ها و طبیعت میباشد. که  داشتن مجوز رسمی کیفیت ISO 9001 و نیز ISO 14001 خدمات زیست محیطی نشان دهنده تعهدات ما نسبت به طبیعت و حفظ آن میباشد . ما این کار را با نوآوری های خود در زمینه تصفیه و بازیافت روغن های آلوده و کنترل آلودگی سطحی و محیطی ( نفت ، روغن و… ) انجام می دهیم

 چشم انداز شرکت :

* افزایش دانش صنعت درخصوص بازیافت ، تصفیه و بهره برداری مناسب از روان کارها‏
* یافتن کاربردهای مناسب و اقتصادی جهت حذف آلایندگی صنایع در نتیجه حفظ محیط زیست
* حضور در بازارهای بین المللی در نتیجه افزایش توان رقابتی در داخل و خارج کشور

* افزایش خود اتکایی ، در کنار تسهیل و تسریع در انجام امور

 

 

 تصفیه روغن شیمیایی, دستگاه تصفیه روغن هیدرولیک, بازیافت روغن سوخته, تامین تجهیزات وکیوم, پمپ وکیوم, اویل اسکیمر روغن, طراحی و ساخت سیلکون, فروش روغن صنعتی, فلاشینگ لوله ومخازن, ساخت بک فیلتر, جدا سازی مواد نفتی از آّب, سپراتور روغن درباره ما, درباره ما شرکت, درباره ما شرکت کامپیوتری, درباره ما فروشگاه اینترنتی, درباره ما طراحی سایت, درباره ما شرکت بازرگانی, درباره ما نرم افزار, درباره ما شرکت نرم افزاری, درباره وب مانی, درباره ما طراحی وب سایت, درباره ما شرکت طراحی وب سایت
مدیریت بازارگانی
عضو هیئت مدیره
مدیر اجرائی
عضو هیئت مدیره
نائب رئیس
عضو هیئت مدیره
مدیر عامل
عضو ارشد هیئت مدیره

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .