روغن دنده:

روغن دنده باعث خوب کار کردن دنده های صنعتی در محیط های  تمیز و خشک و سرد  میشود , عملیات دنده در کارخانه های تولید فولاد و کارخانه های تولیدی و دیگر کارخانه ها ی صنعتی مفید می باشد. استفاده از روان کننده ها و روغن ها در کارخانه های تولیدی و صنعتی  بسیار چالش برانگیز می باشد.

تاثیرات روغن دنده گریس:

یک سیستم دنده بر اثر فشار بالا , عملکرد بالا و آلاینده ها یی همچون آب  ممکن است به  خطر بیفتد  و سیستم را کلا به خطر بیندازد در چنین مواقعی  گریس می تواند مفید باشد و از دنده ها محافظت کند و باعث کارایی بالاتر و بهتر دنده ها بشود.

استفاده از روغن دنده در کل باعث :

  • بهبود تعمیر و نگهداری
  • عملکرد بالا
  • خرابی کمتر
  • بهره وری بیشتر
  • کاهش هزینه ها
  • بهبود سود

خواهد شد.

گیربکس: امروزه گیربکس ها با حجم کمتر و کوچکتر ساخته می شوند و از موادی استفاده می شود که سبک تر هستند .اما همین گیربکس کوچک  تحت فشار قرار میگیرد  پس برای  قدرت بیشتر و دوام بالاتر و بالا رفتن قابلیت اعتماد آن در کار باید از روغن گریس استفاده بشود.

عملکرد  بالا روغن دنده برای گیر بکس صنعتی:

گیر بکس های صنعتی در فشار بالا و خاک و بار های سنگین و آب آلوده و عدم محافظت کافی  دچار خرابی می شوند و نمی توانند به خوبی کار کنند و ممکن است باعث خرابی دیگر قطعات هم بشوند برای مبارزه با شرایط سخت و بد و عدم خراب شدن از روغن دنده  استفاده شود.

سه ویژگی ضروری به هنگام انتخاب روغن دنده:

روغن خوب باید هم ویژگی خوب ایجاد کند و هم  باعث خوب کار کردن دستگاه شود و ویژگی ها و خرابی های ابزار را هم درست کند .  در واقع روان کننده  ابزار می باشند.

پمپ وکیوم روغنی | روغن انتقال حرارت| پمپ وکیوم رینگ آبی

 

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .