روغن ترانسفورماتور از روان کننده های مهم برای ترانسفورماتورها می باشد و بسیاری در پی آن هستند تا بتوانند با انتخاب روغنی درست عمر ترانسفورماتور خود را افزایش داده و حتی در موارد دیگری که از آن استفاده می کنند باعث ضرر رساندن به دستگاه نشود ولی برای انتخاب یک روغن ترانسفورماتور خوب باید به چه ویژگی هایی توجه کرد ؟ و برای خرید و فروش روغن ترانسفورماتور باید

ویژگی های روغن ترانسفورماتور خوب چیست ؟

یک روغن ترانسفورماتور خوب ویژگی هایی که باید داشته باشد شامل قدرت دی الکتریک بالا ، نداشتن اسیدهای غیر ارگانیک و سولفور خورنده ، مقاومت دربرابر نامیزه شدن ، نقطه ریزش پایین ، نقطه اشتعال بالا ، لجن نشدن در شرایط کار عادی و … که سعی شده در دیگر مقالات سایت به آن اشاره های فراوانی بشود ولی برای پیدا کردن یک منبع فروش روغن ترانسفورماتور باید چه کرد و یا به عبارتی می توان روغنی با کیفیت را از کجا پیدا کرد و خریداری نمود ؟

فروش روغن ترانسفورماتور خوب و مناسب در کجا صورت می گیرد ؟

همانطور که در بالا گفته شد پیدا کردن یک روغن تراسفورماتور خوب کار دشواری است ولی خوشبختانه نیرونماد خراسان این دشواری را آسان نموده و با ارائه بهترین روغن های ترانسفورماتور به شما این یاری و اطمینان را می دهد که روغن تراسفورماتور با کیفیت را به شما می فروشد.
پس اگر قصد خرید روغن تراسفورماتور را دارید می توانید با قسمت فروش روغن تراسفورماتور در نیرونماد تماس گرفته و با به دست آوردن بهترین اطلاعات درباره ی این روغن و ویژگی های آن و گرفتن راهنمایی و مشاوره برای انتخاب یک روغن مناسب از این شرکت خرید خود را انجام دهیید.

همچنین نیرونماد خراسان با ارائه دیگر روانکارهای صنعتی نظیر روغن کمپرسور ، روغن سیلیکون و … سعی بر این دارد که نیازهای صنعتی شما را به خوبی برآورده نماید.

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .