فروش روغن کمپرسور

فروش روغن کمپرسور :: امروزه دستگاه های کمپرسور استفاده ی بسیار زیادی در انواع صنعت پیدا کرده اند به طوری که حتی نام مستعار بارکش به آن لقب داده اند و وظیفه ی اصلی این دستگاه ها  این می باشد که گاز و یا مایعات را به صورت فشرده در آورده و در واقع با انجام عملیاتی گاز را به درون خود می کشند و آن را فشرده میکند.انتخاب یک روان کننده مناسب ،قابل اعتماد ومقرون به صرفه تاثیر قابل توجهی بر نحوه ی عملکرد کمپرسورها دارد.

هر دستگاه کمپرسور برای اینکه بتواند به طور منظم و بدون نقض کار کند می بایست که به طور مرتب روغن کاری شود واستفاده از یک روغن با کیفیت یک نکته ی مهم است که نباید از آن غافل شد چون اگر از روغن های بی کیفیت استفاده شود بر روی کارکرد صحیح آن تاثیر منفی گذاشته و حتی ممکن است پس از مدتی موجب از کار افتادن کامل آن شود .

از عواملی که در انتخاب روان کننده ها از جمله روغن های کمپرسور  باید به آنها توجه کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • عمر طولانی بدون نیاز به تغییر دادن
  • پیشگیری از تشکیل رسوب ،لجن و اسیدیسته
  • محافظت عالی در برابر خوردگی و زنگ زدگی

فروش روغن کمپرسور با کیفیت بالا و تضمینی در شرکت نیرونماد خراسان!

باتوجه به وجود انواع روغن ها و روانکارها در بازار انتخاب یک روغن مناسب به دقت بسیاری نیاز دارد چراکه ممکن است بتوان با قیمت پایینی یک روانکار صنعتی خریداری کرد ولی کیفیت  مورد انتظار را نداشته باشد .

شرکت نیرونماد خراسان با تولید انواع روغن موتورهای کیفیت بالا به شما تضمین می دهد که با استفاده مداوم از آنها دستگاه شما به خوبی کار کند و دچار نقص و بی کیفیتی نشود .

این شرکت هم چنین تولید کننده انواع روغن ها و پمپ ها از جمله روغن کمپرسور  با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به شما اطمینان می دهد که محصولات این شرکت از لحاظ قیمت ،قابلیت اطمینان و کیفیت دارای بالاترین سطح می باشد .

 

پمپ وکیوم, پمپ وکیوم رینگ آبی

 

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .