قیمت روغن کمپرسور

قیمت روغن کمپرسور::دستگاه های کمپرسور دستگاه هایی هستند که وظیفه ی اصلی آن ها فشرده کردن گاز و یا مایعات می باشد.

کار دستگاه های کمپرسور مشابه پمپ ها می باشد.

در حال حاضر دو نوع دستگاه کمپرسور در بازار وجود دارد.دستگاه کمپرسور مربوط به گاز و دستگاه کمپرسور مربوط به هوا.

وظیفه ی اصلی دستگاه کمپرسورگاز این است که حجم زیادی از گاز در آن وارد می شود و این دستگاه علاوه بر کاهش دادن حجم آن گاز، فشار آن را افزایش می دهد.که این کار تا حدود زیادی در صنعت کاربردی می باشد.دستگاه کمپرسور هوا نیز به همین ترتیب کار می کند.

با توجه به این موضوع که امروزه دستگاه های کمپرسور در انواع صنایع کاربرد زیادی پیدا کرده اند استفاده از روغن کمپرسور مناسب برای آن ها نیز در درجه ی بالایی از اهمیت قرار گرفته اند.

با توجه به این که با کوچکترین اختلالی در کار دستگاه های کمپرسور این امکان وجود دارد که کل کار برای مدتی متوقف شود باید حتما در حفظ و نگهداری این دستگاه ها نهایت احتیاط را داشته باشیم.

این دستگاه ها برای اینکه مدت های طولانی بدون هیچ گونه خطا و یا اختلالی باتوانند به کار خود ادامه دهند باید در یک زمان مقرری روغن کاری شوند.البته کیفیت روغن ها به علاوه قیمت روغن کمپرسور نیز بسیار مهم می باشد.

بعد از اینکه دستگاه کمپرسور با روغن های مرغوب روغن کاری شود می تواند برای مدت طولانی بدون هیچ گونه حطا و اختلالی به کار خود ادامه دهد.پس این نکته بسیار مهم می باشد که روغن کمپرسور خود را از شرکتی تهیه کنیم که سابقه ی طولانی در عرضه ی این روغن ها داشته باشد و در بازار این کار نیز شناخته شده باشد.

یکی از شرکت های عرضه کننده ی روغن کمپرسور با کیفیت های بسیار بالا شرکت نیرونماد می باشد.این شرکت با سابقه ی طولانی در ارائه ی این روغن ها جایگاه بسیار خوبی در بین مشتریان خود پیدا کرده است.یکی از ویژگی های مهم این شرکت ارائه ی محصولات با کیفیت با قیمت های بسیار مناسب می باشد.

پمپ وکیوم | پمپ وکیوم روغنی

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .