کارآیی پمپ وکیوم در صنایع و منازل :

پمپ های وکیوم در انواع خانگی و صنعتی تولید می شوند و کارآیی پمپ وکیوم در خانه ها و صنایع مختلف اهمیت زیادی دارد. پمپ وکیوم از خلاء برای  انتقال مایعات و هوا بهره می برد. انواع پمپ های وکیوم برای کاربرد های گوناگون در صنعت برای پیشبرد بهتر کار ها تولید شده اند.

کارآیی انواع پمپ های وکیوم موجود در بازار چیست؟

از پمپ های پر استفاده در صنایع ، پمپ رینگ آبی است . کارآیی پمپ وکیوم در کارخانه های تولیدی است و کار انتقال هوا و آب را انجام می دهد. ساختار این نوع از پمپ ها ساده و از دسته  پمپهای است که قابلیت اعتماد بالای در کارکرد آن ها است.

پمپ های وکیوم رینک آبی برای انتقال مایعاتی مانند آب و دیگر مایعات در صنعت کاربرد دارد و این نوع از پمپ ها با نوع کارکردی که دارند بیشترین کاربرد را در صنایع مختلف دارند.

از پمپ های وکیوم  علاوه بر مصرف خانگی و صنعتی در صنایع پزشکی نیز استفاده فراوانی می شود . پمپ وکیوم پریستالتیک از پمپ های پر کاربرد در خدمات درمانی و پزشکی است که نوع ساخناری این پمپ به نحوی است که پمپاز خون را به راحتی توسط آن انجام می شود.

پمپ های وکیوم  پرستالتیک علاوه بر کارآیی در مهندس پزشکی در کارخانه ها و صنایع دیگر نیز کاربرد دارد . از این نوع پمپ ها در پترو شیمی ، نظامی و دارو سازی و غیره کارآیی دارد.

برای خرید پمپ وکیوم با کارآیی بالا به یک پیشنهاد خوب توجه کنید!

برای  خرید یک پمپ وکیوم مناسب با قیمت خوب شرکت نیرو نماد خراسان پیشنهاد های خوبی برای شما دارد. شرکت نیرو نماد در زمینه ساخت و تولید انواع پمپ های وکیوم تجربه و سابقه کافی دارد. این شرکت با تیم و کارشناسان مجرب بهترین گزینه برای خرید انواع پمپ های وکیوم با کارایی در انواع صنایع است.

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .