کاربرد روغن دنده در صنعت چیست؟

کاربرد روغن دنده در صنعت و روانکاری دنده های ماشین آلات صنعتی است. علاوه بر این در صنعت امروزی ساخت ماشین های سنگین برای هر منظوری اتفاق افتاده است. کاربرد روغن دنده در این ماشین آلات سنگین باعث بهتر شدن کارآیی آن ها می شود. در واقع روغن دنده کار روانسازی قطعات متحرک موجود در جعبه دنده را انجام می دهد. در صنایع فولاد و سیمان که از ماشین های سنگین با ساعت کاری بالا استفاده می شود روغن دنده های صنعتی کاربرد بسیار دارد.

کاهش روند سایش قطعات ماشین های سنگین از کاربرد روغن دنده در صنعت است. و کار تولیدی صنایع بزرگ به ماشین الات آن بستگی دارد که برای هر چه بهتر شدن کارآیی این ماشین های بزرگ به صورت دوره ای آنها روانسازی می شود. روانکاری ماشین های سنگین با انواع روغن دنده های صنعتی انجام می شود. کیفیت روغن دنده به کار برده شده در ماشین های صنعتی عمر کاری آن ها را بالا می برد. و هر چه سالمتر نگه داشتن ماشن الات صنعتی باعث کاهش هزینه های تعمیراتی و افزایش بازدهی صنعت می شود.

 

روغن دنده مناسب را از کجا تهیه کنیم؟

کارخانه های تولیدی بسیاری به تولید انواع روغن دنده های صنعتی مشغول هستند. برای خرید روغن دنده مناسب از برند های معروف استفاده کنید. شرکت نیرو نماد خراسان شرکتی با تجربه کاری در زمینه تولید انواع رو غن های صنعتی از جمله روغن دنده ،روغن توربین و روغن انتقال حرارت است . و همچنین فعالیت در زمینه تولید تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات وکیوم دارد. این شرکت که به ساخت انواع پمپ ها نیز مشغو ل است از مراکز خدماتی در زمینه های پتروشیمی و روان کار های صنعتی است. برای انتخاب یک رو غن دنده مناسب و کاربرد ی از محصولات این شرکت استفاده کنید.

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .