کاربرد پمپ های وکیوم

کاربرد پمپ های وکیوم  :: پمپ ها ی خلاء و کمپرسورها اصولا برای کاربرد های شیمیای مختلفی استفاده می شوند کار اصلی یک پمپ فشردن و متراکم کردن هواست پمپ ها  در انواع خشک و روغنی دارای نمونه های متفاوتی می باشد یک پمپ کار تبدیل انرژی مکانیکی به هیدرولیکی را بر عهده دارد  پمپ ها با دادن انرژی به سیالات و تبدیل شدن آن انرژی در هنگام نیاز به کار، باعث انتقال انرژی مکانیکی می شوند .برای سیالاتی که دارای ویسکوزیته بالا هستند از پمپ های جابجایی مثبت استفاده می شود از ویژگی های بارز این پمپ ها این است که به صورت دوره ای عمل می کنند این پمپ ها به دو نوع کلی دورانی و رفت و برگشتی تبدیل می شوند از نمونه های پمپ های دورانی میتوان پمپ دنده ای ،پمپ پره ای پمپ های پیش رونده خلاء،پمپ های پیش رس  و پمپ های اسکرو اشاره کرد از طرفی در پمپ های رفت و برگشتی حرکت پیستون باعث مکش سیلندر و مکیده شدن سیال می شود و دو نوع آن پمپ های دیافراگمی و پمپ های پیستونی شناور می باشند .

کاربرد پمپ های وکیوم

Vacuum pumps

پمپ های وکیوم کاربرد گسترده در صنایع مختلف پیدا کرده اند . در زیر به چند نمونه از کاربرد های پمپ وکیوم اشاره می شود  :

در صنایع چاپ ،مقره سازی ،تولیدات دارو ،ساخت لوازم خانگی صنایع چوب و حکاکی ،صنعت چرم مصنوعی ،لاستیک سازی ،کارتن سازی ،ریخته گری ،تسویه روغن ،آجر پزی و …. از پمپ های وکیوم استفاده می شود .

 

شرکت بزرگ  نیرونماد خراسان  تولید کننده انواع پمپ های وکیوم مطابق با علم روز دنیا بزرگترین شرکت تولید کننده  و واردکننده انواع پمپ ها و روغن های صنعتی می باشد که سالهاست با مورد توجه شما مشتریان عزیز قرار گرفته است و همواره برای جلب رضایت شما تلاش خواهد نمود .

پمپ وکیوم خشک , پمپ وکیوم دیافراگمی , فروش پمپ وکیوم , کاربرد پمپ های وکیوم

 

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .