کرجی ساحلی

 

تامین و فروش کرجی ساحلی مارک ماوی دنیز ( قایق های ساحلی)

این نوع قایق ها برای عملیاتهای حرفه ای دور از ساحل طراحی شده اند و به طور خلاصه به آنها Land cat می گویند. طول این گونه قایق ها از ۵ تا ۱۰ متر است. که دارای عرشه ای هستند که قادر است خودش را آبکشی کند. این عرشه ازآلومینیوم مقاوم در برابر آب دریا ساخته شده و برای عملیات های Tier1 و Tier 2 جمع آوری نفت و روغن مناسب هستند .

منبع انرژی (پاور ) آنها متفاوت است بنابراین مشتری می تواند نوع موتور ونیروی محرکه آن، سیستم انتقال ونوع سوخت موتور را انتخاب کند Land Cat از نوع کابین دار دارای یک بخش پلکانی است که به عرشه باز می شود و این امکان را فراهم می کند تا حمل و نقل محموله ها به آسانی صورت گیرد نوع کشتی که تنه آن به شکل V است وسطح کمی از تنه کشتی در آب فرو می رود ما را مطمئن می سازد که Land Cat حتی در آبهای کم عمق نیز درست عمل می کند .علاوه بر این ویژگی های استاندارد Land Cat سری C به یک کابین مقاوم در برابر شرایط ( نامساعد ) آب و هوایی مجهز است .این کابین از اجزاء با کیفیت بالا ساخته شده است

Land Cat با تجهیزات استانداردی عرضه می شود همچون فرمان هیدرولیک ، چراغ های ره یابی ، پمپ مکش آب ، مخزن سوخت ۱۲۰لیتری و تجهیزات مخصوص پهلو گیری .

Land Cat انتخاب شایسته ای است برای کار با بوم ها و نیز می توان آن را با یک بوکالکت ( Bow Collect)تجهیز کرد و انعطاف پذیری آن را در عملیات های ریزش نفت و روغن در نواحی آبی دور از ساحل افزایش داد.

 

 

 

 

 

 

تصفیه روغن شیمیایی, دستگاه تصفیه روغن هیدرولیک, بازیافت روغن سوخته, تامین تجهیزات وکیوم, پمپ وکیوم, اویل اسکیمر روغن, طراحی و ساخت سیلکون, فروش روغن صنعتی, فلاشینگ لوله ومخازن, ساخت بک فیلتر, جدا سازی مواد نفتی از آّب, سپراتور روغن,

 

یک دیدگاه

تماس با ما

مدیر عامل : مهندس محسن قدریان

نائب رئیس : مهندس کاظم قدریان

مدیر بازرگانی: مهندس رضا قدریان

مدیر اجرائی: مهندس مجید قدریان

مدیر توسعه و تحقیقات: دکتر کمال الدین مشتاقی

کارشناس امور بین الملل : مهندس هادی نادری

تلفن : ۶۰ -۳۲۴۰۰۷۵۷- ۰۵۱
دورنگار : ۳۲۴۰۰۷۶۱- ۰۵۱

واحد بازرگانی و فروش: niroonamad.sale@gmail.com

پست الکترونیک : info@niroonamad.com

آدرس : مشهد- جاده سنتو – شهرک صنعتی فناوری های برتر – انتهای صنعت ۱۱ – نبش کوشش ۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .