[breadcrumb]

درباره ما

معرفی شرکت نیرونماد

شركت دانش بنیان نیرونماد خراسان یکی از معدود شرکت های فنی و مهندسی در صنعت نفت کشور می باشد که توانسته است دانش فنی و نوآوری در ساخت اویل ریفاینری، سولفورزدایی از مشتقات نفتی با استفاده از کاتالیست، خطوط بلندینگ روغن و تولید هیدروکربن، راکتورهای شیمیایی واکنشی پیوسته، تولید روغن، تبخیرکننده های فیلم نازک تحت خلا، دیسندر و دسیلتر چاه نفت، دستگاه های پرتابل بازیافت روغن های ترانسفورماتور، تصفیه روغن، توربین و… که دارای تکنولوژی خاص و های تک در حوزه نفت، گاز و بازپالایش می باشد را به کمک متخصصین جوان داخلی در کشورهای ایران، کانادا، ترکیه، عمان، نیجریه، سوریه، عراق، سریلانکا و …. عملیاتی و اجرا نموده است.

ما جوایز بسیاری در راستای کیفیت ، نوآوری، طراحی، ساخت، مشاوره و حفظ محیط زیست کسب کرده ایم. همچنین مقالات زیادی در این زمینه در مجلات و سایت های معتبر بارگذاری و چاپ شده است. ما معتقدیم که جزو بهترین ها هستیم، زیرا اهمیت ویژه ای برای نام خود ، محصولات و محیط اطرافمان قائل هستیم.

برخی از محصولات شرکت نیرونماد عبارتند از:

خط بازپالایش روغن کارکرده، خط بلندینگ روغن موتور و هیدروکربن، سولفورزدایی از مشتقات نفتی و سوخت، تبخیر کننده لایه نازک، انواع برج تقطیر، راکتورهای شیمیایی پیوسته، تصفیه شیمیایی روغن ترانسفورماتور، تصفیه شیمیایی روغن توربین، فیلتراسیون روغن های صنعتی، فلاشینگ سیستم های هیدرولیک، دستگاه حذف وارنیش از روغن، برگزاری و پیاده سازی CM & OCM، ارزیابی، شناسائی عوامل فرسایشی ماشین آلات و تولید کاتالیست برخی از محصولات شرکت نیرونماد خراسان می باشند.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سخن مدیر عامل

ایمان داریم که با استفاده از نیروی انسانی جوان،خلاق و متخصص و با تلاش و جدیت بیشتر در کار،در سایه همدلی و تعامل سازنده با یکدیگر و در محیطی پویا و با نشاط، با ارتقاء دانش و همگام با پیشرفت علم و تکلونوژی و استفاده از مشاورین مجرب، می توانیم به یکی از بزرگترین، بهترین و موفق ترین تولیدکنندگان تجهیزات خاص صنعتی بخصوص تجهیزات صنایع نفت، گاز، برق، فولاد و.. بشویم. ایجاد مراکز پشتیبانی و خدمت رسانی سریع، مناسب و مقرون به صرفه، رضایت مندی مشتریان، افزایش بهروی و کیفیت محصول تولیدی و خدماتی، اهمیت به حفظ محیط زیست و منابع زیرزمینی، ایجاد ارزش افزوده و بهره اقتصادی بالا، بهره برداری راحت و آسان، دوام و استحکام محصول، توجه به آموزش و ارتقاء دانش و تخصص و… اقداماتی ست که همیشه مورد توجه این مجموعه تولیدی صنعتی خدماتی دانش بنیان و دانش محور بوده است و خواهد بود.

چشم انداز

شرکت نیرونماد بر آن است با بهره گیری از تجربه، توان علمی و پژوهشی، مدیریت کار آمد، خلاقیت ، دانش فنی، نوآوری، کارآفرینی، مسئولیت، حفاظت از محیط زیست، ایمنی و بهداشت، آموزش پرسنل، توسعه شرکت و همکاری نزدیک با دانشگاه ها در جهت تولید دانش فنی نوین و تجاری سازی آن در حوزه مینی ریفاینری (مینی پالایشگاه)، صنایع بازیافت با رویکرد حفظ سلامت جامعه و محیط زیست، خودکفایی، توسعه پایدار و کارآفرینی در رفع نیازهای ضروری صنایع داخلی کشور و بین المللی پیشگام و سرآمد باشد.

تاریخچه شرکت نیرونماد خراسان

شركت دانش بنیان نیرونماد خراسان

تولید کننده و تصفیه کننده انواع روغن در ایران

0
مشتری راضی
0
سال سابقه کار
0
خرید انجام شده
0
محصول
اسکرول به بالا