معرفی شرکت

شرکت دانش بنیان نیرو نماد خراسان یکی از معدود شرکتهای فنی و مهندسی در صنعت نفت کشور میباشد که توانسته است دانش فنی و نوآوری در ساخت اویل ریفاینری ، سولفورزدایی از مشتقات نفتی با استفاده از کاتالیست، خطوط بلندینگ روغن و هیدروکربن، راکتورهای شیمیایی واکنشی پیوسته ، تبخیرکننده های فیلم نازک تحت خلا، دیسندر و دسیلتر چاه نفت، دستگاههای پرتابل بازیافت روغن های ترانسفورماتور، توربین و… که دارای تکنولوژی خاص و های تک در حوزه نفت، گاز و بازپالایش میباشد را به کمک متخصصین جوان داخلی درکشورهای ایران، کانادا، ترکیه، عمان ، نیجریه ، سوریه، عراق، سریلانکا و …. عملیاتی و اجرا نموده است. ما جوایز بسیاری در راستای کیفیت ، نوآوری ،طراحی ، ساخت، مشاوره و حفظ محیط زیست کسب کرده ایم. و همچنین مقالات زیادی در این زمینه در مجلات و سایت های معتبر بارگذاری و چاپ شده است . ما معتقدیم که جزو بهترین ها هستیم، زیرا اهمیت ویژه ای برای نام خود ، محصولات و محیط اطرافمان قائل هستیم.

برخی از محصولات این شرکت عبارتند از:

خط بازپالایش روغن کارکرده، خط بلندینگ روغن موتور و هیدروکربن، سولفورزدایی از مشتقات نفتی و سوخت، تبخیر کننده فیلم نازک ،برج های تقطیری ، راکتورهای شیمیایی پیوسته ، تصفیه شیمیایی روغن ترانسفورماتور ، تصفیه شیمیایی روغن توربین، فیلتراسیون روغن های صنعتی، سیستم های فلاشینگ، دستگاه حذف وارنیش از روغن، برگزاری و پیاده سازی CM & OCM ، ارزیابی و شناسائی عوامل فرسایشی ماشین آلات

درباره ما

سخن مدیر عامل

ایمان داریم که با استفاده از نیروی انسانی جوان،خلاق ومتخصص و با تلاش و جدیت بیشتر در کار،در سایه همدلی و تعامل سازنده با یکدیگر و در محیطی پویا و با نشاط،با ارتقاء دانش و همگام با پیشرفت علم و تکلونوژی و استفاده از مشاورین مجرب،می توانیم به یکی از بزرگترین،بهترین و موفقترین تولیدکنندگان تجهیزات خاص صنعتی بخصوص تجهیزات صنایع نفت،گاز،برق،فولاد و.. بشویم.ایجاد مراکز پشتیبانی و خدمت رسانی سریع ،مناسب و مقرون به صرفه،رضایت مندی مشتریان،افزایش بهروی و کیفیت محصول تولیدی و خدماتی،اهمیت به حفظ محیط زیست و منابع زیرزمینی،ایجاد ارزش افزوده و بهره اقتصادی بالا،بهره برداری راحت و آسان،دوام و استحکام محصول، توجه به آموزش وارتقاء دانش و تخصص و….اقداماتی ست که همیشه مورد توجه این مجموعه تولیدی صنعتی خدماتی دانش بنیان و دانش محور بوده است و خواهد بود.

چشم انداز

شرکت نیرونماد بر آن است با بهره گیری از تجربه، توان علمی و پژوهشی، مدیریت کار آمد، خلاقیت ، دانش فنی، نوآوری، کارآفرینی، مسئولیت، حفاظت از محیط زیست،ایمنی و بهداشت، آموزش پرسنل، توسعه شرکت و همکاری نزدیک با دانشگاه ها در جهت تولید دانش فنی نوین و تجاری سازی آن در حوزه مینی ریفاینری، صنایع بازیافت با رویکرد حفظ سلامت جامعه و محیط زیست، خودکفایی، توسعه پایدار و کارآفرینی در رفع نیازهای ضروری صنایع داخلی کشور و بین المللی پیشگام و سرآمد باشد.

سوالی ندارید؟
به بالای صفحه بردن