[breadcrumb]

دستگاه تصفیه روغن هیدرولیک

دستگاه تصیفه روغن هیدرولیک، جهت حذف آلودگی های رطوبت بصورت آب آزاد، محلول و امولوسیون ، گازهای محلول  و ذرات جامد از روغن هیدرولیک تحت خلا از ظرفیت 200 تا 15000 لیتر در ساعت به صورت فول اتومات و نیمه اتومات در مدل های ثابت و تریلر طراحی و تولید می شود.

برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه روغن هیدرولیک چیست، می توانید مقاله را در سایت مطالعه نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه روغن می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

دریافت اطلاعات بیشتر

یکی از مباحت مهمی که همواره در پالایشگاه ها مطرح می شود، تصفیه و بازیافت روغن می باشد. دستگاه تصفیه روغن هیدرولیک از جمله ماشین آلات تصفیه مواد غذایی محسوب می شود که از آن برای تصفیه انواع روغن خوراکی استفاده می کنند. در طی چند سال اخیر شاهد افزایش روغن کشی از دانه های مختلف هستیم. همین مسئله موجب شده که استفاده از دستگاه های تصفیه روغن نیز بیشتر شود. این دستگاه ها در دو مدل صنعتی و نیمه صنعتی تولید و به بازار عرضه شده اند.

از مدل صنعتی برای کارخانه های تولید روغن و از مدل های نیمه صنعتی در مغازه های روغن گیری استفاده می شود. در صنایع غذایی استفاده از دستگاه تصفیه روغن باعث حذف اسیدها در روغن می شود و در کیفیت روغن بسیار مؤثر است زیرا باعث بالارفتن ارزش غذایی و کاهش مضرات آن می شود و جهت حذف اسیدها و لردهای موجود در روغن، افزایش کیفیت و کاهش مضرات آن به کار می روند.

برای دریافت مشاوره رایگان و خدمات تصفیه روغن هیدرولیک می توانید با نیرونماد در ارتباط باشید. ارتباط با نیرونماد از شماره  05136024104 امکان پذیر است.

 اگر می خواهید درباره دستگاه تصفیه روغن هیدرولیک اطلاعاتی را کسب کنید تا پایان با نیرونماد همراه باشید.

ظرفیت دستگاه تصفیه روغن هیدرولیک

 

دستگاه های تصفیه روغن هیدرولیک در مدل های تک و چندمرحله ای تولید می شوند که دارای ظرفیت های مختلفی بین 500 تا 10000 لیتر در ساعت است. با استفاده از فیلترهای کوالسر و جداکننده آب و ذرات از روغن تحت خلأ می توان به بهترین نتایج در زمینه تست و کیفیت روغن دست یافت. این تجهیزات از فیلترهای اولیه تشکیل شده اند که تعداد فیلترها به نوع و ظرفیت دستگاه تصفیه روغن بستگی دارد.

انواع دستگاه تصفیه روغن

دستگاه تصفیه روغن هیدرولیک دارای مدل های مختلفی است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

دستگاه تصفیه روغن مدل فیلتر سانتریفیوژی

دستگاه تصفیه روغن هیدرولیک مدل سانتریفیوژی دارای ظرفیت 2 الی 3 لیتر در دقیقه است که معادل 120 تا 180 لیتر در ساعت می باشد. ذرات کمتر از 5 میکرون را 99 درصد و ذرات بیشتر از 5 میکرون را یک درصد از تمام روغن های خوراکی و سایر مایعات که به صورت ترکیبی و دارویی هستند، جدا می کند. تصفیه روغن کنجد، بازیافت روغن سرخ کردنی، تصفیه گلیسیرین، جدا سازی مواد ترکیبی از محلول های دارویی و جداسازی پارافین در دما مختلف با دستگاه فیلتر سانترفیوژی به خوبی انجام می شود.

 دستگاه تصفیه روغن مدل میکرون فیلتر

تصفیه روغن خوراکی، روغن کنجد، روغن زیتون به روش سرد وگرم با دستگاه میکرون فیلتر باعث افزایش طول عمر و ماندگاری روغن می شود. ماندگاری روغن به کیفیت تصفیه بستگی دارد، به این معنی که هرچقدر ناخالصی روغن بهتر جدا شود، ماندگاری آن بیشتر خواهد بود. در کنار پالایشگاه های بزرگ می توانید از یک مینی پالایشگاه یا مینی ریفاینری هم برای امر تصفیه بهره ببرید.

دستگاه تصفیه روغن ترانس سری ZJA

باتوجه به حساسیت روغن های ترانس به آلودگی آب و کاهش میزان آب به کمتر از 20 ppm دستگاه های سری ZJA با استفاده از تکنولوژی دومرحله ای این کار را به خوبی انجام می دهند.
فیلترهای سری ZJA تولید شده توسط آمریکا است طوری که با داشتن سطح تماس زیاد ظرفیت و دقت جداسازی بسیار بالایی در جداسازی ذرات از روغن دارد.

دستگاه تصفیه روغن مخصوص گیربکس

دستگاه تصفیه روغن مخصوص گیربکس

دستگاه های فیلتراسیون سری R مخصوص تصفیه روغن با ویسکوزیته بیشتر از ۱۰۰ سانتی استوک است. در نتیجه با ورود دستگاه های سری R امکان تصفیه روغن گیربکس های صنعتی با حجم روغن زیاد به راحتی صورت می گیرد و بدون نیاز به تعویض روغن امکان تصفیه و استفاده مجدد وجود دارد.

ویژگی مشترک دستگاه های تصفیه روغن هیدرولیک سری z

 • تکنولوژی جداسازی آب وهوا از روغن توسط خلأ را دارد.
 • طراحی ویژه صفحات استیل که به صورت ضدزنگ هستند برای افزایش سطح تماس روغن و برای افزایش راندمان تبخیر است.
 • استفاده از تجهیزات گرمادهی برای کاهش تأثیر گرما بر کیفیت روغن و افزایش عمر روغن است.
 • استفاده از پمپ هایی که با استفاده از آب، خلأ ایجاد می کنند برای جلوگیری از نفوذ هوا به داخل سیستم که بسیار ساده و با هزینه کم است.
 • تجهیزات کنترل سطح روغن فوتوالکتریک سنسور، دارای حساسیت بسیار بالایی است که از هرگونه سرریز روغن جلوگیری می کند.
 • صدای کم، نداشتن نشتی، دوام زیاد و عدم امکان نفوذ هوا به روغن از مهم ترین مزایای پمپ مخصوص روغن این دستگاه است.
 • این امکان وجود دارد که فیلترهای موردنظر مصرف کننده به جای فیلترهای تأمین شده توسط سازنده استفاده شود.
 • قابل تهیه در ظرفیت های 10-20-30-50-100-150-200-300 لیتر/دقیقه است.
 • تأمین قطعات و پشتیبانی در ایران وجود دارد.

بیشتر بخوانید: تصفیه روغن فیزیکی و شیمیایی ترانسفورماتور

کاربرد دستگاه تصفیه روغن

 

دستگاه تصفیه روغن هیدرولیک دارای کاربردهای فراوانی است. از جمله کاربردهای آن می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • حذف ذرات جامد، آب و گاز محلول از روغن به صورت دوره ای در تجهیزات صنایع مختلف مانند نفت و گاز، برق، معادن، فولاد، خودرو، سیمان و …
 • مناسب برای تصفیه روغن نو و کارکرده
 • ممانعت از آسیب دیدن تجهیزات و خرابی سیستم به علت استفاده از روغن های آلوده و تمیز نگه داشتن روغن گردشی در سطح تمیزی مورد نظر

قیمت دستگاه تصفیه روغن هیدرولیک

دستگاه تصفیه روغن هیدرولیک توسط برندهای مختلفی در مدل ها و ظرفیت های متفاوت تولید می شوند. از این رو دارای قیمت ها و کیفیت های گوناگونی هستند. در میان دستگاه های تصفیه روغن موجود بهتر است که دستگاه های از یک برند معتبر که دارای گارانتی و ضمانت فروش است انتخاب و هزینه بیشتری پرداخت کنید.

زیرا در صورت بی کیفیت بودن دستگاه قطعات آن به سرعت خراب شده و به تعمیر نیاز پیدا می کنند. در نتیجه مجبور به پرداخت هزینه اضافه برای تعمیر دستگاه خواهید شد. همچنین توجه نمایید که مدل و ظرفیت دستگاه متناسب با نیاز کسب و کار شما باشد تا بتوانید به نتیجه مد نظر دست یابید و دستگاه حداکثر راندمان لازم را داشته باشد.

اگر می خواهید هزینه کمتری برای خرید دستگاه تصفیه روغن هیدرولیک بپردازید می توانید محصول برندهای ایرانی را که قیمت مناسبی دارند و از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند را انتخاب و خریداری کنید. نیرونماد یکی از این برندهای مطرح می باشد که می توانید از این دستگاه ها کمال استفاده را ببرید.

سخن پایانی

همان طور که اشاره شد دستگاه تصفیه روغن هیدرولیک یکی از پرکاربردترین دستگاه ها در صنعت است. این دستگاه ها اگر به درستی و از برندی معتبر انتخاب شوند می توانند از راندمان بالایی برخوردار باشند و کمک کنند تا به نتایج موردنظر و دریافت روغن باکیفیت بالا دست یابید. شرکت های مختلفی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که یکی از معتبرترین و نام آشناترین آن ها niroonamad.com است.

جهت تصفیه، تولید و بازیافت روغن می توانید به شرکت نیرو نماد خراسان مراجعه کنید و پس از دریافت مشاوره های لازم از کارشناسان این مجموعه محصول مدنظر خود را با قیمتی مقرون به صرفه و مناسب تهیه کنید.

اسکرول به بالا