بلاگ نیرو نماد

شرکت نیرونماد خراسان در سال ۱۳۷۴، با تولید دستگاه تصفیه فیزیکی روغن ترانسفورماتور فعالیت خود را آغاز نمود.

هم اکنون با بیش از دو دهه فعالیت یکی از معدود شرکت های فنی و مهندسی است که با تکیه بر دانش و نوآوری در بین رتبه های برتر صاحبان فن آوری خط بازپالایش تولید روغن، روغن کارکرده، ماشین آلات پرتابل بازیافت روغن و تصفیه روغن قرارگرفته است.

این شرکت دانش بنیان توانسته است بیش از صدها پروژه در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، غذایی، دارویی، تولید کاتالیست، شیمیایی و…. را در داخل و خارج از کشور عملیاتی و اجرا نماید.

آخرین مقالات و موضوعات تخصصی را در بخش بلاگ نیرونماد میتوانید دنبال کنید.

مقالات تجهیزات و پالایشگاه

انواع گریس های صنعتی
تجهیزات و پالایشگاه

0 تا 101 انواع گریس های صنعتی (کاربرد، مزایا و ویژگی ها)

در عصر جدید با پیشرفت علم در صنعت، تجهیزات بسیار پیشرفته و گسترده‌ای ساخته شده است. معمولا قطعات این تجهیزات برای عملکرد بهتر، طول بیشتر، نگهداری و…. به تولید روغن باکیفیت و محصولاتی مثل انواع گریس های صنعتی نیازمند هستند.

ادامه مطلب...

مقالات روغن صنعتی

تولید روغن صنعتی
مدیر کل نیرو نماد

0 تا 100 تولید روغن صنعتی + انواع روغن صنعتی

آیا می دانید تولید روغن صنعتی چگونه انجام می شود؟ از مهم ترین منابع طبیعی که امروزه در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، نفت و گاز است. با استخراج نفت و گاز، بسیاری از کالاها و مواد از انواع مدل لباس گرفته تا روغن های صنعتی از این منابع با ارزش بدست می

ادامه مطلب...

سایر مقالات نیرونماد

برندهای روغن خوراکی
روغن خوراکی
مدیر کل نیرو نماد

معروف ترین برندهای روغن خوراکی

برندهای روغن خوراکی مختلفی در بازار وجود دارد که این برندها شامل روغن لادن، غنچه، طبیعت، بهار و سایر برندهای ناشناخته دیگر است. وقتی برای خرید این محصول به فروشگاه مراجعه می کنید با قفسه های زیادی از برندهای مختلف مواجه می شوید و نمی دانید که کدام یک را انتخاب کنید. در میان برندهای

ادامه مطلب...
اسکرول به بالا